וויט סקרין | מסך לבן | צילום סטודיו בחתונה | צלם סטודיו בחתונה | וויט סקרין במרכז | וויט סקרין לחתונה | מסך לבן בחתונה

וויט סקרין

וויט סקרין לחתונה

מה כולל הזמנת וויט סקרין - מסך לבן לחתונה ?

* שני אנשי צוות צלם ומפיק.

* הקמת סטודיו מדהים בסמוך לרחבת הריקודים.

* הקמת תחנת פיתוח תמונות.

* צילום סטודיו לאורחים ולמשפחות החתן והכלה.

* הפקת תמונות מגנט גודל 10X15 ללא הגבלה.

* דיסק מדהים עם תמונות הסטודיו.

​* זוהרים, כובעים, משקפיים ואלמנטים נוספים.

מסך לבן

איך מזמינים וויט סקרין, מסך לבן ?

כל שעליכם לעשות זה להתקשר לנייד המופיע בראש האתר או להשאיר פרטים בתיבת הצור קשר ונחזור אליכם עם הצעת מחיר משתלמת במיוחד. כיום וויט סקרין נחשבת לאטרקציה האיכותית ביותר בתחום האטרקציות של ענף הצילום. הזמינו עוד היום צילום סטודיו.

כל מי שמתכנן חתונה או אירוע משפחתי חשוב ומרגש אחר, ימצא את עצמו בשלב מסוים תר אחרי אטרקציות שונות, אשר יהפכו את האירוע ליותר מרגש ואטרקטיבי הן עבור חתני השמחה והן עבור האורחים באירוע.אחד מסוגי האטרקציות הפופולאריים, היא אטרקציה אשר מהווה גם פעילות מהנה באירוע עצמו וגם מזכרת בעלת ערך אותה האורחים זוכים לקחת הביתה. וויט סקרין או מסך לבן אם תרצו נחשבת לאחת האטרקציות האיכותית, הפופולרית והמבוקשת של הזמן האחרון ואין פלא שכך – מדובר באטרקציה מדליקה, ייחודית ומהנה אשר מאפשרת לאורחים להשתולל ולצחוק באירוע לתעד את כל זה עם תמונות סטודיו מדהימות ובתום האירוע ליהנות ממזכרת איכותית וייחודית אשר תישאר איתם למשך שנים רבות וארוכות.

מה זה בעצם וויט סקרין - מסך לבן ?

למי שלא יודע או עוד לא נתקל באטרקציה, חשוב להסביר שוויט סקרין זה סטודיו צילום נייד המובא למקום החתונה או לאירוע. בתוך הסטודיו בנוי מרקע לבן מה שיוצר מסך לבן וכל התאורה המיוחדת אשר דורש הסטודיו, אשר יוצרים אפקטים מדליקים. בסטודיו הנייד או יותר נכון בתחנת הוויט סקרין ימתינו לאורחים גם מגוון רחב של אביזרים מדליקים, אשר יאפשרו להשתגע, להשתחרר וליהנות מתמונות מיוחדות אשר יאפשרו בסופו של דבר למצטלמים ליהנות ממזכרת מיוחדת ומדליקה מאותו אירוע – תמונה איכותית וייחודית בגודל גלויה. האורחים נהנים המארחים מרוצים אבל לא רק האורחים באירוע נהנים מהמזכרות האיכותיות של אטרקציית הוויט סקרין, גם חתני השמחה זוכים לקבל בסיום הערב דיסק עם תמונות סטודיו שצולמו בוויט סקרין, מה שיאפשר להם להיות בעליה הגאים של תמונה מדליקה ואיכותית במיוחד, אשר תעלה על פניהם חיוך גדול בכל פעם שיסתכלו עליה, בין אם זה בסיום האירוע ובין אם בעוד שנים רבות אחרי שהאירוע כבר יהפוך לנוסטלגיה. במידה וגם אתם רוצים לאפשר לעצמכם ולאורחים באירוע שלכם ליהנות מהאטרקציה המדליקה – וויט סקרין. אתם מוזמנים ליצור קשר עם צוות צלמים. ברשות צוות צלמים ציוד סטודיו איכותי ביותר, והאלמנטים המגניבים ביותר שיהפכו את החתונה או האירוע שלכם למושלם, צלמים מוכשרים ומעצב בעל ניסיון רב אשר יאפשרו לכל האורחים ליהנות מתמונות איכותיות ומדליקות במיוחד מהאירוע שלכם. אתם מוזמנים ליצור קשר עם צוות צלמים ולעשות צעד משמעותי בדרך לאטרקציה חדשנית וקסומה, אשר תתרום לשדרוג האירוע ולהצלחתו. הזמן עוד היום וויט סקרין...

כל הזכויות שמורות לצוות צלמים, צילום אירועים | צלם מגנטים | וויט סקרין