צוות צלמים בעלי וותק של שבע שנים בתחום הפקת תמונות מגנט לחתונות אנו מבטיחים לתת לכם את השירות הטוב ביותר, את תמונות המגנט האיכותיות ביותר את הדיסק תמונות הטוב ביותר ובמחירים משתלמים להפקת מגנטים לחתונה שלכם. הזמינו עוד היום הפקת מגנטים לחתונה ומעבר לכך קבלו גם מתנה.
לרשותנו מגוון רחב של ציוד צילום והפקת תמונות מגנט מהמתקדמים ביותר בארץ, בשילוב עם הצוות המקצועי והמסור של צוות צלמים מובטחים לכם תוצאות ברמה הגבוהה ביותר, תמונה איכותית ועמידה לשנים ולא פחות חשוב כמובן אינטראקציה עם האורחים !!!  הזמינו עוד היום צלם מגנטים לחתונה שלכם וקבלו מתנה !!!
צוות צלמים שמחים לעמוד לרשותכם לפני החתונה בחתונה ואחריה. לכל שאלה אל תהססו ליצור איתנו קשר צוות צלמים תסייע לכם הכל מה שקשור להפקת מגנטים בחתונה שלכם. ​​

​מעבר לאיכות תמונת המגנט המדהימה חשוב לנו גם הגשת הדיסק עם התמונות מגנט מהחתונה שלכם לכן החלטנו לא להגיש לכם דיסק מיד בסיום האירוע אלה לקחת את התמונות להעביר אותן עריכה ולשלוח לכם אותן על ידי שליח עד הבית הדיסק מגיע באריזה מודפסת והדיסק עצמו מודפס. על ידי כך הרווח שלכם עצום אתם מרוויחים דיסק ברמה גבוהה כאשר הקבצים לאחר מיון, עריכה ועיבוד ומוכנים להדפסה. בנוסף לדיסק תקבלו לא פחות משמונה הגדלות A5 מתנה בסיום אירוע​ החתונה.

* מתנה לכל זוג שמונה הגדלות A5.

* דיסק עם תמונות לאחר עריכה, מיון ועיבוד יגיע אליכם עם שליח עד הבית !!!​​​

* שימוש בחומרים איכותיים להבטחת איכות התמונה​

* דף פוטו איכותי בין מאה שמונים למאתיים ארבעים גרם.​

* דף מגנט ארבע מילימטר איכותי.​

* למינציה יעודית לתמונות בלבד.​

* מדפסת של חברת קנון הזרקת דיו איכותית.

* גליוטינה עם סכין חדה להבטחת גימור יפה ונקי.

עיצוב מסגרת אישית לכל חתונה

מגנטים לחתונה יתרונות

הזמנת מגנטים לחתונה זה יתרון אחד גדול לא רק שמגיע צלם אחד או שניים נוספים שמהווים צד צילומי נוסף של האורחים במידה והצלמי מגנטים מקצועיים. אלה גם מפיקים תמונה מדהימה כמזכרת מהחתונה שלכם. מעבר לתמונות שיופקו בזמן אמת בחתונה שלכם אתם תקבלו דיסק עם התמונות לאחר עריכה שזה נותן לכם למעשה עוד דיסק עם תמונות שונות לגמרי מהדיסק שתקבלו מצלם הסטילס שלכם בדיסק זה יתועדו בעיקר חברים שלכם ובזמנים הכי טובים בחתונה בעיקר ברחבת הריקודים וברגעים מצחיקים בעיקר.​

אז אם הגיע היום המאושר ומחפשים אטרקציה

לחתונה שלכם הזמינו עוד היום את צוות צלמים. 

מגנטים לחתונה צוות צלמים

לצוות צלמים ניסיון רב שנים בהפקת מגנטים לחתונות אנו מגיעים לחתונה עם ציוד גיבוי ומבטיחים ללקוחותינו תוצאות איכותיות ביותר.

צוות צלמים דואגים תמיד לחדש את הציוד ולעבוד אם מצלמות חדישות וציוד עזר כנדרש על מנת להפיק לכם את תמונות המגנט היפות ביותר בחתונה. איך להזמין את צוות צלמים לחתונה שלכם ? שה פשוט כל שעליכם לעשות זה להשאיר פרטים על האירוע בתיבת הצור קשר למטהבבקשה להשאיר את הפרטים הבאים מקום האירוע, כמות מוזמנים ותאריך או להתקשר ישירות לנייד המופיע בראש העמוד אנו נחזור אליכם עם הצעת מחיר. מזל טוב מצוות צלמים.

מגנטים לחתונה

הדור הבא של המגנטים לאירועים כבר כאן מגנטים לחתונה במסגרת פרספקס יוקרתית מדהימה גבוהה

מגנטים לחתונה

מגנטים לחתונה

צלם מגנטים לחתונה

צלם מגנטים לחתונה

הפקת מגנטים לחתונה

הצלמי מגנטים בחתונה שלכם יתחילו לצלם בתחילת קבלת הפנים את האורחים שמתחילים להגיע לחתונה. בזמן שמתחיל טקס החופה הצלמי מגנטים ניגשים לעמדת הפקת המגנטים שהכינו מבעוד מועד וזה על מנת לא להפריע לצלמים הראשיים של האירוע ועל מנת להרוויח זמן הפקת תמונות על ידי שני הצלמים. לאחר יבוא התמונות מהמצלמה התמונות עוברות עריכה בסיסית ומהירה ויוצאות לפיתוח שהתמונות מוכנות מצפים אותן בלמינציה המיועדת לתמונות בלבד בשלב הסופי התמונות מודבקות למגנט וחותכים אותן בגיליוטינה איכותית בכדי להגיע לגימור נקי. מגנטים לחתונה הזמינו עוד היום את צוות צלמים.

כל הזכויות שמורות לצוות צלמים, צילום אירועים | צלם מגנטים | וויט סקרין