מסגרות מיוחדות בעיצוב אישי לאירוע חינה 

מגנטים לחינה מהווים כמזכרת בלתי נפרדת וממשית מיום אירוע החינה ומהווה חלק בלתי נפרד ממסורת המשפחה והטקסים הייחודיים לכל עדה, המאחדים בין כל בני המשפחה והחברים, כגון מאכלים מסורתיים, מוזיקה ייחודית, ריקודים ותלבושות מהודרות בהתאם למסורת המדהימה שמבטיחה לכם הצלחה ואהבה רבה בעתיד.
לכן צילום מגנטים באירוע חינה שלכם חייב לתעד את הטקס ברגעים הכי מיוחדים ואותנטיים שלו במהלך הטקס לפניו ואחריו.
הפקת תמונות מגנט על ידי צוות צלמים משלב בין צילום מקצועי וטרנדי לבין האותנטיות של אירוע וטקס החינה תוך הקפדה על תיעוד בתמונת מזכרת מרגשת ואיכותית של כל ההיבטים המסורתיים שבאים  לידי ביטוי במהלך אירוע החינה.

צוות צלמים יפיקו תמונות מגנטים לאורחים ולמשפחה וכל זאת ללא כל הפרעה למהלך טקס החינה. צוות צלמים יודעים לייחד את צילום המגנטים לתיעוד חווית האורחים באירוע החינה שלכם הנשאר למזכרת ארוכת שנים אצל האורחים שלכם. 

צוות צלמים ילוו ויעזרו לכם בבחירת עיצוב ייחודי למסגרת המגנטים שיופקו באירוע שלכם אשר תתאים לאווירת החינה בהתאם לדרישתכם. יחד נבנה מסגרת שתתאים לאופי האירוע וההתנהלות הצפויה בו במטרה להיערך מבעוד מועד להפקת תמונות מגנט מושלמות במסגרות ייחודיות לפי סגנון ורצון הזוג.

הפקת מגנטים לחינה מעוררת ומייצרת התרגשות ורצון של המשפחה והחברים לתעד רגעים מסורתיים ומיוחדים ומהווה אטרקציה חדשה בקרב טקסי החינה בארץ בשנה החולפת. לכן חשוב שצוות צילום המגנטים לאירוע החינה יהיה ערוך בהתאם לרגעי השיא הייחודיים לאירוע. 

צילום באיכות גבוהה מהווה כגורם ראשי על תוצאה איכותית של התמונות שיופקו באירוע עיבוד התמונות במהלך האירוע הנו שירות ייחודי של צוות צלמים לייצר אפקטים חזותיים, ושיפור איכות התמונות ברזולוציה גבוהה הנשמרת לאורך שנים כמזכרת איכותית. 

צוות צלמים וגרפיקאים מהשורה הראשונה מיומנים ומקצועים על מנת להבטיח לכם סגנון מסגרות מיוחד שלא קיים אצל אף אחד אחר התחייבות לאיכויות ולעמידות תמונת המגנט לא חוגגים חינה בלי צילום מגנטים של צוות צלמים

מגנטים לחינה

מגנטים לחינה-יתרונות

חושבים להזמין צלם מגנטים לחינה שלכם אתם מרוויחים ובגדול לא רק שצלם מגנטים יגיע לאירוע החינה שלכם להפיק תמונות מגנט אלה גם יעשה מספר תמונות נוספות מיוחדות ויפות וכך תרוויחו גם דיסק עם תמונות שונות בניגוד לרוב הצלמים העוסקים בצילום מגנטים שנותנים לכם בסוף האירוע את הדיסק אנו ניקח את התמונות לערויכה ומיון ונגיש לכם דיסק באריזה מודפסת ודיסק מודפס ועליו הקבצים לאחר עריכה מוכנים להדפסה. יתרון נוסף הוא העלות בדרך כלל אירועי חינה הם קצרים באופן יחסי ומספיק צלם מגנטים אחד שעלותו לא גבוהה במיוחד. אז אם אתם חוגגים חינה הזמינו עוד היום את צוות צלמים. 

מגנטים לחינה-הפקה

צלם מגנטים לחינה יגיע קצת לפני תחילת הגעתם של המשפחה והאורחים הצלם יתחיל צילומי הזוג ולאחר מכן יעבור למשפחה תמונות חשובות אלה ישמשו להגדלות שיופקו וינתנו לכם במתנה בסוף האירוע. בתחילת החינה הצלם יסתובב בין האורחים יצלם ויפיק להם תמונות מזכרת בזמן אמת במהלך האירוע התמונות יודבקו על לוח מגנטי כאשר כל אורח יוכל לקחת את תמונתו.

עם תחילת הטקס הראשי הצלם יצלם מספר תמונות קטן וישתדל לא להפריע לצלמים הראשיים של הטקס במידה והוזמנו צלמים.

לאחר מספר ימים ישלח אליכם דיסק ובו התמונות לאחר עריכה מקצועית, עיבוד ומיון. מזל טוב.

מגנטים לחינה-צוות צלמים

צוות צלמים מורכב מצלמים איכותיים ומקצועים בעבודתם בין עם זה צילום חינה או בהפקת מגנטים באירוע החינה.

אז איך מזמינים יוצרים קשר טלפוני למספר הנייד שמופיע בראש העמוד או משאירים פרטים מדוייקים בתיבת צור קשר אנו נחזור אליכם באופן מיידי ונוציא לכם הזמנת עבודת צילום מגנטים לחינה את תחתמו תחזירו לנו לפקס או מייל ומרגע זה צוות צלמים מחוייבים להגיע לאירוע שלכם ולבצע את מה שאנחנו עושים הכי טוב ןזה צילום והפקת תמונות מגנט. אז אם הגיע הרגע הזמינו עוד היום את צוות הצלמים המנצח שלנו ונפיק לכם את תמונות המגנט היפות ביותר.

כל הזכויות שמורות לצוות צלמים, צילום אירועים | צלם מגנטים | וויט סקרין