כשאנו מדברים על תמונות מאירועים באופן טבעי נזכרים בתמונות המונצחות מאותו אירוע הרגע שבו חגגנו לאותם קרובים לכם הרגע בו אפשרנו לעצמנו כמה שעות של הנאה ושמחה החלטנו לשכוח מכל המחויבויות ולהפוך את הרגשות שלנו לרגע מונצח ! הרגעים המצולמים שלנו מאותו אירוע היו נשמרים ב״ארכיון״ של אותם בעלי השמחה כולם היו מצטלמים וכעבור כמה ימים היינו שואלים את עצמנו ! רגע הצטלמתי באירוע ! אך אני מגיע לתמונות האלה ? איך בעצם אני שומר גם מזכרת גם לעצמי ? את התשובה אליה אתם כבר בטח יודעים בעצמכם ! האטרקציה המדוברת מגנטים לאירועים פשוט נותנת מענה לבעיה שהתעוררה לכולנו, צילום מגנטים באירוע שלכם מאפשר פתרון מאוד יצירתי ל״אפליה" שנוצרה במהלך השנים שאורחים פחות מרוצים ולא מקבלים "מזכרת מוחשית״ הפתרון הוא כאשר התמונות של האירוע מוכנות בזמן החגיגה ואלו מולבשות על גבי מגנט והנה לנו תמונה למזכרת המאפשרת לנו לצלם אותכם ולזכור את הרגעים הכי מרגשים באירוע ולתת לכם לתמיד את הרגע על תמונת מגנט איכותית ביותר.

גרפיקה למסגרות בעיצוב אישי לפי קונספט של הלקוח 

מסגרות בהתאם לסוג האירוע

היום כבר ברור לכל שהמזכרת הטובה ביותר מהאירוע היא מגנט מצולם עם תמונת האורחים. מגנטים לאירוע זאת מזכרת שהאורחים באמת ישמרו וימגנטו אותה בכבוד על המקרר שבביתם. וכך בכל יום שהם יקומו בבוקר יכינו קפה הם יסתכלו על תמונת המגנט ויזכרו באירוע שלכם! אולם בתחום הפקת המגנטים לאירועים יש לא מעט חברות וצלמים חלקם טובים ואיכותיים. צוות צלמים בעלי ניסיון של יותר מ 7 שנים בתחום צילום אירועים ובתחום הפקת מגנטים לאירועים הצילום וההפקה מתבצעת במקצועיות חסרת פשרות עם ציוד הצילום המקצועי ביותר וחומרי הגלם האיכותיים ביותר וזאת על מנת להבטיח את איכות תמונת המגנט באירוע שלכם.
המגנטים מתאימים לכל אירוע פרטי, אירוע חברה, אירועים עסקיים כנסים מסיבות ועוד... מגנטים לבר מצווה, מגנטים לחתונה, מגנטים למסיבה, מגנטים לכנסים, מגנטים לבת מצווה, מגנטים לאירעים, מגנטים לימי הולדת, מגנטים לאירועי בית ספר או גני ילדים ועוד...

מבחר מסגרות מגנטים לאירועים לבחירתכם - המסגרות ניתנות לשינוי והתאמה אישית  • מגנטים לאירועים מצולמים על ידי צלם מגנטים ובשימוש מצלמה מקצועית .

  • מגנטים לאירועים מודפסים על נייר פוטו איכותי מבריק עבה במיוחד 210 גרם.

  • מגנטים לאירועים עוברים למינציה לשמירה מפני בלאי, רטיבות וסימני אצבעות ציפוי הלמינציה הוא גורם מרכזי אשר משפיע על עמידות התמונה.

  • מגנטים לאירועים איכותיים במיוחד ארבע מילימטר ובלתי שבירים.

  • מדפסת פוטו יוקרתית הזרקת דיו של חברת קנון הפקת תמונות באיכות מעבדה!

מגנטים לאירועים | מגנטים לאירועים במרכז | צלם מגנטים לאירועים | מגנטים לאירועים מחיר | צלם מגנטים לאירוע | צילום מגנטים לאירועים | צלם מגנטים

​אז מה חשוב באמת בבחירת צילום מגנטים לאירוע שלכם
 

איזה מסגרות צלם מגנטים נותן לכם לבחור?
מגנט לא יהיה מושלם ללא מסגרת מעוצבת שתפאר אותו ותהפוך אותו למיוחד לכן בדקו איזה
​מסגרות עומדים לבחירתכם, והאם הם מוצאות חן בעינכם.על איזה נייר מודפסים המגנטים לאירועים, ומה משקל הנייר?
איכות הנייר עליו מודפסות התמונות הוא אחד מהגורמים שיקבע לבסוף את איכות תמונת המגנט ועמידתה לאורך זמן, יש להקפיד כי הצלם מגנטים משתמש בנייר פוטו גלוסי שמשקלו בין 180 לבין 240 גרם, ככל שהנייר יהיה עבה יותר  התמונה תהיה יותר איכותית ותשמור על איכותה לאורך זמן. ישנם הרבה סוגים של נייר פוטו עליכם לברר על איזה דף מודפסת התמונה.מי הצלם מגנטים ובאיזה ציוד הוא משתמש?
אירוע זה לא דבר שאפשר לעשות לו "שידור חוזר" חשוב לבחור בבעל מקצוע אמין ומקצועי בעל ניסיון המשתמש בציוד מתקדם ולא בציוד "חובבני". איכות הציוד תקבע את איכות המגנט!

האם מגנטים לאירועים מופקים על ידי אדם אחד או שניים?
צילום והפקת מגנטים איכותיים באירוע גדול מחייב לפחות שני אנשי צוות מיומנים. תארו לעצמכם מצב בו הצלם מגנטים נעלם כל פעם במשך האירוע לחצי שעה, אורחים שירצו להצטלם לא ימצאו אתו כיוון שהוא הלך להדפיס את המגנטים ובינתיים מאבד זמן יקר מהאירוע. מצב זה פתיר ברגע שמגיעים צוות של שני אנשים לאירוע: אחד צלם מקצועי שתפקידו לצלם את האורחים והשני גרפיקאי שתפקידו לתקן ולהדפיס את המגנטים בזמן האירוע. 

מסגרות לאירועים פרטיים ועסקיים

מגנטים לאירועים

מגנטים לאירועים-מזכרת

! חדש חדש חדש לראשונה בישראל מגנטים פרימיום יוקרתיים לאירועים במסגרת פרספקס מדהימה ויוקרתית חובה לבוא לראות

כל הזכויות שמורות לצוות צלמים, צילום אירועים | צלם מגנטים | וויט סקרין