מסגרת בעיצוב מיוחד לאירועי חברה

מגנטים לאירועי חברה

צוות צלמים הנה חברת צילום אשר מספקת שירותי צילום למספר רב של חברות גדולות וקטנות המארגנות אירועי חברה, כנסים, טיולי חברה, ימי גיבוש ועוד... 
הפקת מגנטים לאירועי חברה פרטיים, עסקיים או ציבוריים יוצרת אפקט חוויתי של אינטראקציה בין עובדי החברה ומשפרת בצורה ניכרת את יחסי הגומלין של החברה עם עובדיה. 
הצלמים שלנו יפיקו תמונת מגנט שתשאיר מזכרת נפלאה לאורחי ועובדי החברה. הפקת תמונות המגנט מגיעות במגוון רב של מסגרות בשלל צבעים עם הקדשה אישית, ובשילוב לוגו החברה בכל גודל ובכל צורה המסגרת לתמונת המגנט נעשית לפי קונספט האירוע. לצוותים שלנו ניסיון רב בהפקת אירועים, תיעוד רגעים מיוחדים מהאירוע, אינטראקציה בין אישית גבוהה עם האורחים. 

איכות המגנטים שלנו נקבעת ממספר גורמים עיקריים בהם אנו נוקטים בכל אירוע: 

איכות הצילום

אנחנו מבטיחים צלמים מהשורה הראשונה שידעו להיות בזמן הנכון וברגע הנכון.עיבוד  תמונות

כל התמונות מעובדות במהלך האירוע לשיפור האיכות והרזולוציה של המגנט איכות ההדפסה

ברמה הגבוהה ביותר בשוק בשל ציוד איכותי וצוות מיומן.תהליך הלמינציה

אשר שומר על המגנט שלכם לאורך זמן ודואג לכך שהמגנט
שלכם לא ידהה יישאר מבריק ולא דביק לאורך זמן .

בסך הכול מגנטים לאירועים זה הלהיט שיקפיץ לכם את האירוע יתעד אותו
וידאג לכך שאת האירוע שלכם אף אחד לא ישכח.

צלם מגנטים באירועי חברה

חוגגים אירוע חברה עושים מסיבת פורים יוצאים לטיול או עושים ערב גיבוש לעובדים אתם חייבים להתקשר ולהזמין צלם מגנטים שינציח, יתעד ויפיק לכם תמונות מאותו אירוע בזמן אמת מעבר לתמונות המגנט שהצלם יפיק לכם  גם נכין לכם דיסק תמונות איכותיות לאחר עיבוד עריכה ומיון.

צוות הצלמים שלנו מתמחה בצילום והפקת תמונות מגנט באירועי חברה, כנסים, טיולי חברה, מסיבות חברה, ימי גיבוש ועוד...

הפקת מגנטים לאירועי חברה

תהליך ההפקה של תמונות המגנט מתבצע במקצועיות ומחומרי הגלם הטובים ביותר ועל ידי כך מבטיחים לכם איכות תמונה ועמידותה לאורך זמן, צוות צלמים מפיקים תמונות מגנט בגדלים שונים לפי דרישת הלקוח ובהתאם לסוג האירוע.

כל התמונות מצופות בלמינציה מיוחדת לתמונות.

התמונות עוברות עריכה מהירה בזמן אמת באירוע ומופקות על נייר פוטו איכותי ומבריק הזמינו את צוות צלמים לצילום איכותי וייחודי לאירוע שלכם.

​מגנטים באירועי חברה

צוות צלמים מורכב מצלמים איכותיים בעלי ניסיון רב בליווי צילומי והפקת מגנטים לטיולי חברה, צילום והפקת מגנטים לכנסים וקונגרסים, צילום והפקת תמונות מגנט באירועי חברה ועוד...

כל מה שנותר לכם לעשות זה ליצור קשר טלפוני או לחילופין להשאיר פרטים מדוייקים בתיבת הצור קשר ונחזור אליכם עם הצעת מחיר משתלמת בין אם צריך צילום או הפקת תמונות מגנט לאירוע החברה שלכם. הזמינו את צוות צלמים.

כל הזכויות שמורות לצוות צלמים, צילום אירועים | צלם מגנטים | וויט סקרין