מגנטים לברית

מסגרות בעיצוב מיוחד לכל אירוע ברית

מגנטים לברית-יתרונות

בצילום מגנטים לברית יש יתרונות רבים לפני הכל יגיע צלם מגנטים לברית מקצועי יצלם את המשפחה ואת הרך הנולד לאחר מכן יצלם את האורחים המגיעים לאירוע ויפיק תמונות למזכרת לאורחים ולמשפחה כמובן שלמשפחה ינתנו תמונות מוגדלות מתנה. מעבר לתמונות מגנט שיופקו מספר פעמים במהלך האירוע תקבלו דיסק מספר ימים לאחר הברית בשונה מכולם בענף הפקת תמונות המגנט אנו לא צורבים את התמונות בסוף האירוע ונותנים לכם אותן אלה לוקחים את התמונות מעבירים אותם עריכה מקצועית ושולחים אליכם את הדיסק בעטיפה מודפסת ויפה עם תמונות מהאירוע. מגנטים לברית זה צוות צלמים.

מגנטים לברית-הפקה

השלבים של הפקת תמונות המגנט בברית צריכים להיות ברורים לצלם כמובן שהשלבים נרכשו בניסיון רב ואחרי הרבה אירועי ברית. ראשית כל הצלם יגיע ויצלם את המשפחה עם התינוק תמונות אלה יוגדלו לתמונות בגודל A5 וינתנו לכם מתנה מיד בסוף הברית לאחר מכן הצלם יצלם את שאר האורחים ויפיק להם תמונות במהלך האירוע.

השלב הראשון הוא העברת התמונות מהמצלמה למחשב, השלב השני הוא לפתח את התמונות, השלב השלישי הוא לצפות את התמונות בלמינציה יעודית לדפי פוטו בלבד ולאחר מכן להדביק על מגנטים ולחתוך. זהו זה הכל אז אם אתם מחפשים מקצוענים שיפיקו מגנטים לברית צרו קשר עימנו.

​מגנטים לברית-צוות צלמים

צילום מגנטים לברית צריך להתבצע על ידי צלמים מקצעיים אם הרבה ניסיון מפני שמעבר לתמונות הבסיסיות של האורחים עליהם לאתר את הרגע הנכון של ההורים עם התינוק ולהפיק להם תמונת מגנט מיוחדת ויפה שאותה ישמחו לשמור.

כמובן שצלם המגנטים צריך גם מספר תמונות מיוחדות ושונות לדיסק שיגיע אליהם לאחר האירוע. צוות צלמים מורכב מצלמים בעלי ניסיון רב בתחום צילום והפקת מגנטים לברית מאחורי צוות הצלמים אלפי אירועי בריתות ולכן כדאי לכם 

לשקול להזמין את צוות צלמים לצילום והפקת מגנטים באירוע הברית שלכם. התקשרו או השאירו פרטים וקבלו הצעת מחיר משתלמת. 

היום המאושר בחיי הזוגיות הגיע נולד לנו ילד בן זכר עכשיו בהתרגשות רבה אנחנו צריכים לארגן מהר את אירוע הברית. מעבר למקום בו נערוך את הטקס או איזה מוהל יגיע חשוב ביותר גם להזמין צלם לברית וגם צילום מגנטים אך אם הדבר אינו מתאפשר כלכלית רצוי להזמין לפחות צילום מגנטים בתנאי שמדובר בצלמים מקצוענים ומבטיחים לתת לכם דיסק עם תמונות לאחר עריכה, עיבוד ומיון.

כאשר אתם מזמינים צלם מגנטים מצוות צלמים אתם מרוויחים גם וגם גם צילום מגנטים וגם כמובן דיסק עם התמונות לאחר עיבוד ברמה גבוהה במיוחד, הקבצים מוכנים להדפסה. כמו כן אנו ניתן למשפחה ולכל אחד מהאורחים תמונה למזכרת.

טקס ברית המילה, הנו אחד הטקסים  המרגשים ביותר, הכנסת תינוק רך בבריתו של אברהם מהווה מהטקסים החשבובים ביהדות ולכן כדאי להזמין לטקס הברית מזכרת ייחודית איכותית ויפה מגנטים לברית, תמונות מגנטים לברית הם תיעוד מצוין ומזכרת מרגשת מאוד מגנטים לברית כמזכרת מצוינת לטקסים ולאירועים קטנים כמובן גם ליום הולדת, חינה ולעוד סוגים רבים של אירועים לא משנה באיזה אירועים מדובר בין אם אירועים שמתרחשים באולמות או גנים אפשר להזמין אפילו הביתה אם אתם עושים טקס קטן בבית או בבית הכנסת. צוות צלמים מתעדים את האירוע ואת האורחים בצורה מהנה וכיפית ומשאירים לכולם תמונת מגנט מזכרת מהברית, אל תוותרו על מגנטים לברית צוות צלמים תשמח להגיע ולתעד את טקס ברית המילה של התינוק שלכם ולהשאיר לכם ולאורחים שלכם מזכרת נפלאה מטקס ייחודי. 

כל הזכויות שמורות לצוות צלמים, צילום אירועים | צלם מגנטים | וויט סקרין