גרפיקה ייחודית למסגרות מגנטים לבריתה

מגנטים לבריתה

מגנטים לבריתה

יתרונות רבים להזמנת מגנטים לבריתה ראשית צלם מקצועי יגיע לאירוע להפיק תמונות מגנט מיוחדות איכותיות ויפות באירוע הבריתה וישאיר תמונות מזכרת מהאירוע המרגש לכל אורח ובמיוחד למשפחה המתרחבת והמאושרת אך כמובן תמונות המגנט הם לא רק מה שחשוב.

הדיסק שתקבלו עם התמונות שצולמו באירוע הוא גורם לא פחות חשוב בחשיבה אם להזמין צלם מגנטים לבריתה או לא הדיסק מגיע עם תמונות יפות ולאחר עיבוד ומיון אשר נעשה על ידי צוות צלמים מקצועיים הדיסק עם התמונות מגיע באריזה יפה ומודפסת עם תמונות מהאירוע כאשר גם הדיסק עצמו מודפס וכולל תמונות מהאירוע. 

הפקת מגנטים לבריתה

תהליך הפקת התמונות מגנט הוא תהליך לא פשוט ודי מורכב כמובן תלוי עם איזה תוכנה עובדים. אנחנו בצוות צלמים עובדים עם תוכנה מקצועית ובשיטה ייחודית שפותחה על ידי הצלמים במחשבה על האיכות שתיצא ובמהירות האפשרית

ראשית הצלם יצלם את המשפחה ואת האורחים המגיעים לאירוע לאחר שנאספו וצולמו מספיק תמונות הצלם יתחיל בעיבוד התמונות במהירות האפשרית וישלח את התמונות להדפסה כאשר התמונות מוכנות אנו מתחלים בציפוי התמונות בלמינציה איכותי שמיועדת לתמונות בלבד מה שנותר זה להדביק על מגנט איכותי לחתוך ויש לכם מזכרת תמונה איכותית ויפה. מזל טוב.

​מגנטים לבריתה-צוות צלמים

לצוות צלמים ניסיון רב שנים בהפקת מגנטים לחתונות אנו מגיעים לחתונה עם ציוד גיבוי ומבטיחים ללקוחותינו תוצאות איכותיות ביותר.

צוות צלמים דואגים תמיד לחדש את הציוד ולעבוד אם מצלמות חדישות וציוד עזר כנדרש על מנת להפיק לכם את תמונות המגנט היפות ביותר בחתונה. איך להזמין את צוות צלמים לחתונה שלכם ? שה פשוט כל שעליכם לעשות זה להשאיר פרטים על האירוע בתיבת הצור קשר למטהבבקשה להשאיר את הפרטים הבאים מקום האירוע, כמות מוזמנים ותאריך או להתקשר ישירות לנייד המופיע בראש העמוד אנו נחזור אליכם עם הצעת מחיר. מזל טוב מצוות צלמים.

איזה כיף הרגע לו חיכינו הרגע המאושר הגיע נולדה לנו בשעה טובה ומאושרת בת עכשיו חייבים לעשות מסיבת בריתה לכבוד הרגע הגדול וחובה לתעד אותו ולהזמין חוץ מצלם לבריתה גם צילום מגנטים לבריתה שהאורחים יוכלו לצאת מהאירוע עם תמונט מגנט ובה צילום שלנו ושל יקירנו מהאירוע המהווה מזכרת קטנה מבעלי השמחה ומהאירוע בריתה של בתנו היקרה. 

מגנטים לבריתה מהווים מזכרת מצוינת מהאירוע, מהסיבה הפשוטה שהם נגישים לכל האורחים וכל אורח יכול לקבל מגנט עם תמונתו, האורחים אף מחליפים וחולקים בניהם את המגנטים שללא ספק מעבירים את האורחים חוויה משעשעת ורצון לשמר את הרגע על ידי תמונות המגנטים. 

היתרון בהזמנת צלם מגנטים לבריתה הוא לא רק תמונות המגנט שיופקו במהלך האירוע אלה גם כמובן הדיסק עם התמונות שתקבלו מספר ימים לאחר האירוע התמונות יגיעו בדיסק מודפס ובאריזה מודפסת כאשר הקבצים לאחר עריכה ומוכנים להדפסה באיכות גבוהה. אז נולדה לכם בת צוות צלמים מאחלים לכם מזל טוב ומקווים שתתנו לנו את ההזדמנות להפיק לכם תמונות מגנט באירוע הבריתה...

כל הזכויות שמורות לצוות צלמים, צילום אירועים | צלם מגנטים | וויט סקרין