שאתם מתכננים מסיבת יום הולדת בוודאי תרצו להנציח את האירוע החשוב ולתת למוזמנים תמונת מזכרת מהיום הולדת, בין אם אתם עושים את מסיבת יום ההולדת מחוץ לבית או בבית או בכל מקום אחר אתם בוודאי תצטרכו להזמין צלם מגנטים ליום הולדת, כיבוד קל, תקליטן, אטרקציות ועוד... 

במידה ואתם מעוניינים לתת מזכרת מופלאה ממסיבת יום ההולדת לאורחים הרשו לנו להציע לכם מגנטים ליום הולדת כמתנה מדליקה לאורחי האירוע שלכם, מתנה מדהימה ליום ההולדת שלכם, גימיק מבוקש שישנה לכם את היום הולדת ויעשה את כולם שמחים יותר. הצלם מגנטים למסיבת יום הולדת ינציח את מסיבת יום ההולדת וישאיר לכולם תמונה למזכרת למשפחה ולאורחים.

מגנטים לימי הולדת הם שירות אטרקטיבי במחיר הולם המאפשר להזמין צלם מקצועי שמתמחה בהפקת מגנטים לימי הולדת וכן בעל יכולת ואינטראקציה ייחודית עם קהל האורחים שלכם לכדי יצירת מגנטים שישאירו וינציחו את האווירה מהאירוע שלכם.

מסגרת המגנטים שתבחרו שתודפס בכל תמונה והנה לבחירה מראש טרם האירוע אנו נציע לכם מגוון רחב מסגרות בשלל עיצובים וצבעים והכל בהתאמה אישית מקטגורית המסגרות שלנו לימי ההולדת. מסגרת המגנט יכולה לשלב טקסטים לבחירה, ברכה אישית מחתן מסיבת היום הולדת ובשילוב של תאריך האירוע. כמו כן ניתן לשים תמונה קטנה שלכם עם משפט קצר בתחתית המסגרת ועוד אפשרויות רבות.
כל התמונות יופיעו על לוח מגנטים שיאפשר לכל מי שמופיע בתמונה לקחת את המגנט אליו.

צוות צלמים תסייע לכם בבחירת מסגרת בעיצוב ייחודי אשר תתאים לאווירת אירוע היום הולדת שלכם. כמו כן את האירוע שלכם ילווה צלם מקצועי מטעמינו לצד גרפיקאי אשר יבצע עריכת תמונות מקצועית במקום ועל ידי כך תוכלו להיות רגועים וליהנות מהאירוע מבלי לדאוג לתמונות מזכרת שאתם והאורחים שלכם יקבלו.

מסגרות בעיצוב אישי וגרפיקה ייחודית לימי הולדת

מגנטים לימי הולדת

יתרונות רבים להפקת מגנטים ליום הולדת ראשית צלם מקצועי יגיע לאירוע שלכם על מנת להפיק תמונות מזכרת לכם ולאורחים שלכם ובנוסף זמן קצר אחרי האירוע צוות צלמים ישלחו לכם דיסק עם תמונות מהאירוע לאחר שעברו עריכה, עיבוד ומיון, הדיסק יגיע אליכם עד הבית עם שליח ללא כל עלות מצדכם. מכך יוצא שלמעשה במחיר משתלם קבלתם גם הפקת מגנטים וגם צילום סטילס אומנם הדיסק הוא לא ברמה של צילום סטילס כי הצלם יותר מתמקד בצילום מגנטים אבל בכל זאת אתם מרוויחים שניים במחיר אחד.

צוות צלמים משתמשים בחומרי גלם יקרים ומהטובים בענף ומבטיחים לכם איכות מצויינת.

מגנטים ליום הולדת-הפקה

צלם מגנטים ליום הולדת יגיע לפני תחילת האירוע

על מנת להתמקם עם הציוד לאחר מכן יצלם את חתן היום הולדת ואת משפחתו, תמונות אלה ישמשו להגדלות שתקבלו כמתנה בסוף האירוע.

תהליך ההפקה של התמונות מתבצע במקצועיות רבה ובהקפדה יוצאת דופן מתוך מחשבה ורצון לתת לכם את התמונות באיכות גבוהה מאוד.

כל התמונות מופקות על נייר פוטו גלוסי סופר איכותי לאחר הפקת התמונות הם מודבקות על דף מגנט איכותי ביותר ומשם כל תמונה מצופה בלמינציה מיוחדת לדפי פוטו על ידי כך תקבלו תמונה איכותית ויפה שתישמר לאורך שנים. צוות צלמים יפיקו לכם מגנטים ליום הולדת. מזל טוב.

​מגנטים ליומולדת-צוות צלמים

להפקת מגנטים ליום הולדת דרושים צלמים מקצועיים בעלי ניסיון רב צוות צלמים עתירי ניסיון בצילום ובהפקת ימי הולדת. חוגגים יום הולדת ? כל שעליכם לעשות זה להשאיר למטה בתיבת הצור קשר את הפרטים הבאים שם שלכם, מספר נייד לחזרה, תאריך האירוע, מקום האירוע וכמות האורחים הצפויים להגיע. צוות צלמים מורכב ממספר רב של צלמים מנוסים ובעלי ניסיון של אלפי אירועים אנו מתחייבים להשתמש בחומרים מקוריים בהפקת תמונות המגנט. בהזדמנות זאת אנו מאחלים לכם מזל טוב ומקווים שתתנו לנו להפיק תמונות מגנט ביום הולדת שלכם. מגנטים ליום הולדת זה צוות צלמים.

כל הזכויות שמורות לצוות צלמים, צילום אירועים | צלם מגנטים | וויט סקרין