הילדה הגיע לגיל מצוות חוגגת יום הולדת 12 הגיע הזמן לאירוע בת מצווה שהילדה והאורחים לא ישכחו. כהורים מאושרים אתם יותר מרוצים לחלוק רגעים מאירוע הבת מצווה המרגש עם המוזמנים שאתם אוהבים. צילום והפקת תמונות מגנטים לבת מצווה לאורחים שלכם כמתנה קטנה ומרגשת שתנציח רגעי שמחה ומזכרת נפלאה מאירוע בת מצווה מרגש. הזמינו עוד היום מגנטים לבת מצווה וקבלו מתנה.

הפקת תמונות מגנטים לבת מצווה תעניק מתנה צנועה למוזמנים אשר תשאיר מזכרת תמונה מהממת מאירוע בת המצווה של בתכם ומרגעי השמחה שהם חוו בו לצדכם.

הפקת מגנטים לבת מצווה כוללים צילום מקצועי של האורחים לצד הכנסת התמונה לתוך מסגרת עריכה מקצועית וממוחשבת וכך האורח נהנה מתמונת מגנט כתזכורת נעימה בכל פעם שעיניו חולפות על פני התמונה בביתו.

צוות צילום המגנטים של צוות צלמים מסתובב יחד אתכם באירוע ומתעד את רגעי השמחה והאושר שלכם ושל האורחים שאתם אוהבים.

מגנטים לבת מצווה היא אטרקציה מרכזית באירוע בת המצווה, החברות של בתכם והאורחים שלכם ייהנו מלהצטלם יחד עם הילדה ולצאת מהאירוע עם תמונה אשר תשמר לזמן רב על ידי כך שהופקה ממיטב החומרי גלם וצולמה על ידי צלם מגנטים מקצועי.

צוות צלמים תעזור לכם ותלווה אתכם בבחירת המסגרת בעיצוב ייחודי ובקונספט שיתאים לאווירת אירוע בת המצווה של בתכם. לאירוע בת המצווה של בתכם יגיע צלם מגנטים לבת מצווה מקצועי לצד גרפיקאי עתיר ניסיון שיבצע בזמן אמת את עריכת התמונות שהוא יקבל מהצלם מגנטים כך שתוכלו להיות רגועים וליהנות מהאירוע מבלי חששות שכל האורחים והחברים יקבלו תמונת מזכרת מאירוע בת המצווה הנוצץ.

מגנטים לבת מצווה-צוות צלמים

הילדה שלכם חוגגת בת מצווה אתם יכולים להיות רגועים לצוות צלמים ניסיון רב שנים בהפקת תמונות מגנט לבת מצווה כל שעליכם לעשות זה להשאיר פרטים בתיבת צור קשר למטה או להתקשר לנייד שמופיע בראש העמוד אנו נשלח אליכם הזמנת עבודה לאחר שנקבל אותה חזרה חתומה התאריך שלכם. מספר ימים לפני בת המצווה הצלם מגנטים יצור עמכם קשר על מנת ליצור מסגרת מתאימה לבת המצווה של בתכם 

לבת מצווה מעל מאה מוזמנים מומלץ להזמין שני אנשי צוות צלם ומפיק. בהזדמנות זאת אנו רוצים לאחל לבתכם מזל טוב ומקווים שתתנו לנו את ההזדמנות לצלם את אירוע המצווה של בתכם.

מגנטים לבת מצווה

מגנטים לבת מצווה

מגנטים לבת מצווה זה ללא ספק האטרקציה הטובה ביותר שאפשר לעשות במסיבת בת מצווה.

צלם מגנטים לבת מצווה יצלם את המשפחה את החברות ואת שאר האורחים ויפיק להם תמונות איכותיות למזכרת. מספר ימים לאחר האירוע יגיע אליכם עד הבית דיסק באריזה מקורית מודפסת עם דיסק מודפס עליו התמונות לאחר עריכה מיון ועיבוד. היתרון הגדול שבדרך כלל מספיק צלם מגנטים אחד לאירוע בת מצווה עד מאה מוזמנים שעלותו יחסית נמוכה לתמורה הרבה שתקבלו מחיר לצלם מגנטים אחד יכול להיות בין שבע מאות לשמונה מאות שקלים. אז אם הילדה חוגגת יום הולדת 12 הזמינו את צוות צלמים עוד היום.

מגנטים לבת מצווה-הפקה

צלם מגנטים יגיע לפני תחילת האירוע על מנת לצלם את הילדה לבד ולאחר מכן עם משפחתה

תמונות אלה ישמשו לצלם להפיק הגדלות מתנה למשפחה וכמובן גם לדיסק התמונות שיגיע אליכם עד הבית מספר ימים לאחר האירוע.

במהלך הבת מצווה צלם המגנטים יסתובב בין החברות של הילדה ויצלם אותן. לאחר שצבר מספר תמונות הצלם יגש לעמדת המחשב שם יעביר את התמונות מהמצלמה למחשב אם סיום העברת התמונות למחשב כל תמונה תעבור עריכה בסיסית מהירה, עם סיום עריכת התמונות יפתח הצלם את התמונות על ידי הדפסה במדפסת יעודית לתמונות ומשם יודבקו על לוח מגנטי.

כל הזכויות שמורות לצוות צלמים, צילום אירועים | צלם מגנטים | וויט סקרין