הילד הגיע לגיל מצוות חוגג יום הולדת 13 זה הזמן לאירוע בר מצווה בלתי נשכח כהורים מאושרים אתם מעוניינים לחלוק את הרגע המרגש הזה עם האנשים שאתם אוהבים. צילום והפקת מגנטים באירוע לאורחים שלכם כמחווה קטנה ומרגשת משאירה רגעי שמחה ומזכרת נפלאה מאירוע מרגש. רק צוות צלמים יפיקו לכם מגנטים לבר מצווה.

מגנטים לבר מצווה מהווים מתנה צנועה למוזמנים אשר מקבלים מזכרת מהאירוע שלכם ומרגעי השמחה שהם חוו בו לצדכם.

מגנטים לבר מצווה כוללים צילום איכותי של האורחים לצד עריכה מקצועית וממוחשבת וכך האורח נהנה מתזכורת נעימה בכל פעם שעיניו חולפות על פני המקרר בביתו.

צוות צילום המגנטים שלנו מסתובב יחד אתכם באירוע ומתעד את רגעי השמחה והאושר שלכם ושל האנשים שאתם אוהבים.

מגנטים לבר מצווה מהווים אטרקציה מרכזית באירועים, והחברים של ילדכם ייהנו מלהצטלם יחד אתו ולצאת מהאירוע עם מזכרת  אשר תשמר לזמן רב.

צוות צלמים תסייע לכם בבחירת המסגרת בעיצוב ייחודי אשר תתאים לאווירת אירוע בר  המצווה של ילדכם. כמו כן את האירוע שלכם ילווה צלם מקצועי מטעמינו לצד גרפיקאי אשר יבצע עריכת תמונות מתאימה במקום כך שתוכלו להיות רגועים וליהנות מהאירוע מבלי לדאוג שכל אורח או חבר יקבל תמונת מזכרת מאירוע בר המצווה.

מגנטים לבר מצווה

מגנטים לבר מצווה

בהפקת מגנטים לבר מצווה יש יתרון גדול במיוחד אם אתם לא רוצים להוציא סכומים גדולים על צילום אירוע. אתם מרוויחים גם צילום וגם הפקת תמונת מזכרת שכל אחד מהאורחים יותר מישמחו לקבל. מספר ימים לאחר אירוע בר המצווה בשונה משאר העוסקים בענף ישלח אליכם דיסק עם התמונות לאחר שעברו עיבוד, עריכה ומיון מקצועי

הדיסק מגיע מודפס ובאריזה מודפסת עם גרפיקה ותמונות מהאירוע. יוצא מכך שבמחיר של צלם אתם מקבלים גם דיסק עם תמונות איכותיות וגם מזכרות תמונות מגנט לאורחים ולחברים שלכם.

אם בנכם חוגג יום הולדת 13 ואתם מתכננים לו חגיגת בר מצווה אתם חייבים מגנטים לבר מצווה.

מגנטים לבר מצווה-הפקה

לאחר שנשלחה אליכם הזמנת עבודה מסודרת לצילום מגנטים לבר מצווה והחזרתם אותה חתומה. אנו ניצור עמכם קשר מספר ימים לפני האירוע על מנת ליצור לכם מסגרת מושלמת לפי הקונספט שלכם ובהתאם לרצונו של חתן בר המצווה. כאשר הצוות יגיע לאירוע שלכם הצלם יצלם תמונות משפחתיות ותמונות של הילד לבדו וזה על מנת לתת לכם תמונות מוגדלות מתנה.

לאחר שהצלם צילם מספר תמונות גדול באופן יחסי הוא יגש לעמדת פיתוח התמונות שם יפי את התמונות באיכות גבוהה לאחר שעברו עריכה מקצועית ולאחר שנעטפו בציפוי למינציה שנועד לתמונות בלבד. לאחר מכן יחולקו לאורחים.

מגנטים לבר מצווה-צוות צלמים

צוות צלמים שם דגש על איכות תמונות המגנט שמופקות, הצוות עובד עם מיטב חומרי הגלם שקיימים היום מתוך תפיסה שאיכות גבוהה טובה לא רק ללקוחות אלה גם לצוות ששומר על שמו המקצועי לאורך זמן. צוות צלמים שם יתר תשומת לב לאיכויות הצילום הפקת התמונות באירוע ועל אופן הגשת החומרים ללקוח לצוות. השרות אותו תקבלו לפני האירוע באירוע ואחריו הוא ללא ספק מהשרות הטוב בענף הצילום. אז אם אתם בקרוב

ילדכם חוגג 13 ובתכנון לעשות מסיבת בר מצווה תזמינו עוד היום מגנטים לבר מצווה. צוות צלמים מאחלים לכם מזל טוב ומקווים להזדמנות לצלם ולהפיק תמונות באירוע שלכם.

כל הזכויות שמורות לצוות צלמים, צילום אירועים | צלם מגנטים | וויט סקרין