אם אתם כבר משקיעים באירוע חברה, חשוב שתתעדו אותו בצורה הטובה ביותר על מנת שישאר כזיכרון משעשע לחברה ועובדיה. צוות צלמים תספק  לכם שירותי צילום בסטנדרטים גבוהים ואיכותיים, אם מדובר באירוע חגיגי לעובדי החברה, ימי גיבוש, ימי כיף, טיול גיבוש חברה ועוד. אירוע חברה לרוב הנו אירוע שהכנתו נמשכה זמן רב והושקעו בו הרבה חשיבה, תכנון וכסף.

צילום אירוע חברה בצורה מקצועית ממנף את האירוע גם לאחר  סיומו ותורם רבות לשיפור יחסי הגומלין של החברה עם עובדיה. צילום אירועי חברה מאפשר לתעד את הדמויות המרכזיות, האורחים, הדוברים, המארחים, צוות העובדים,האטרקציות המוצעות בו וכמובן את האווירה והאינטראקציה בין המשתתפים. התמונות, צילומי הווידאו ואיכותן יקבעו את מידת שימושם לקידום החברה דרך  יחסי ציבור באתר האינטרנט, בעיתונות או באלבום לארכיוני החברה

צילום אירוע חברה

צילום אירוע עסקי, החל מאירוע מצומצם לעובדי החברה בלבד וכלה באירועים גדולים בהם רב משתתפים.

בניגוד לצילום אירוע פרטי, צילום ותיעוד אירועים עסקיים כגון ועידות, טקסים, אירועי חברות, השקות, ימי עיון ועוד, באים לשרת מטרות שונות לגמרי.

צילום ותיעוד אירוע עסקי נועד לקדם את החברה ככלי שיווקי גם לאחר סיומו, התמונות וצילומי הוידאו מהאירוע משמשים את החברה לצורכי קידום מטרות עסקיות מגוונות כגון - חשיפה תקשורתית, יחסי ציבור, מצגות ופרזנטציות ועוד.
צילום ותיעוד אירוע עסקי נועד להגביר את החשיפה וההד התקשורתי של האירוע, ולשם כך על הצוות הצילום להיות מודע לזהותם של הנוכחים באירוע, באווירה שאותה מנסה הלקוח לשדר ובתדמית הנדרשת.

כל אירוע עסקי של לקוחותינו  נלמד מראש במטרה לספק ללקוח / לחברה את המוצר והשרות על הצד הטוב ביותר. 

צילום אירוע עסקי

צילום כנסים וקונגרסים 

צילום וליווי לטיולים ימי גיבוש וימי כיף לחברות 

צוות צלמים מספקת שרותי צילום בסטנדרט גבוה לקונגרסים, כנסים, טקסים וימי עיון בכל סדר גודל. במהלך השנים צילמנו כנסים וקונגרסים בתחומי המסחר והתעשייה, המדע והרפואה, ועידות עסקים, השקות מוצר יצאנו עם חברות ענק ותאגידים למלונות ועוד.
צוות צלמים דואגים שהתיעוד הצילומי יהיה ברמה גבוהה תוך מיצוי מקיף של כל רבדי האירוע ויאפשר לכם למנף את האירוע גם לאחר שהסתיים. 
צוות צלמים ערוכים לספק גלריות תמונות מקוונות בזמן אמת מהאירוע, וכן איכסון הגלריות לאורך זמן בדף אינטרנט המעוצב במיוחד לאירוע שלכם. כמוצר משלים אנו מציעים את האלבומים וספרי התמונות המעוצבים של שלנו שניתן להזמין בגדלים ובגימורים שונים. 

 

צילום אירועי חברה

בנוסף לפעילות העסקית מתנהלת בחברות וארגונים כל העת גם פעילות שמטרתה לגבש את צוות העובדים ולטפח את כוח האדם של החברה, ויחסי הגומלין בין העובדים להנהלת החברה מתוך הבנה שהדבר מייצר תועלת לחברה באמצעות הגברת המוטיבציה, תחושת ההזדהות והמעורבות והתמיכה.  צוות צלמים מספק לכם צילום מקצועי ברגעים הלא פורמליים, אבל החשובים לא פחות מהאירועים הרשמיים: צילום יום כיף לעובדי החברה, יום טיולים, ארוחות ערב חגיגיות, אירוע קוקטייל, ימי ספורט,ימי גיבוש בהשתתפות המשפחות וילדי העובדים.

ישנם מגוון שימושים שניתן לעשות בתמונות הווי מהאירוע. התמונות משמשות  לאתר האינטרנט של החברה, לתפוצה מיילים ארגונית.

לקבלת הצעת מחיר מהירה לצילום כנסים ואירועים עסקיים צרו קשר כעת 

מארגנים יום גיבוש צרו קשר עם חברת אתגרים 

צלם לאירוע חברה | צילום אירועי השקת מוצר | צילום ועידות | צילום טקסי הוקרה | צילום מפגשי צוות | צלם לכנסים | צלם לקונגרסים | צלם להשקות | צלם לימי גיבוש | צלם לימי נופש | צילום וליווי חברות

בין לקוחותינו

כל הזכויות שמורות לצוות צלמים, צילום אירועים | צלם מגנטים | וויט סקרין